Kas naujo iš Can-Am 2016-tiems


Can-Am drastiškai peržiūrėjo savo 2016 metų keturračių ir side-by-side transporto priemonių liniją, pateikdami tai, ko bekelės entuziastai prašo, tame tarpe ir didesnės galios atnaujintus variklius. Variklių galia padidinta trijuose keturračių modeliuose, o taip pat ir side-by-side flagmane Maverick™ 1000R Turbo. Kartu su papildoma galia, prie šios šeimos siūlomi nauji specialūs priedų paketai 2016-tiems metams, kas išplečia Can-Am keturračių produkcijos liniją iki didžiausios, kokią ši yra turėjusi. Nuo ekonominės klasės nebrangaus specifinio purvo keturračio Outlander® L 570 X® mr ir Maverick 1000R TURBO iki visiškai naujo Maverick X rs 1000R TURBO ir Mossy Oak†  Hunting Edition transporto priemonių. Be viso to, dar ir pagerinę įvažinėjimo proceso procedūras visose Outlander, Renegade® ir side-by-side transporto linijose, Can-Am būsimiems savininkams betarpiškai sako, kad jie važinės aukščiausios klasės patikima technika.

Skaityti daugiau...

Finalinių varžybų prizininkai paaiškėjo

Prizininkai paaiškėjo po protesto

Paskutinį vasaros savaitgalį ne tik Kauno mariose, bet ir jų pakrantėje virė aistros dėl Lietuvos ir Baltijos šalių vandens motociklų čempionų vardų.

Rugpjūčio 29-30 dienomis Kaune, Kauno mariose, įvyko Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos organizuojamos paskutiniosios šio sezono Lietuvos vandens motociklų bei Baltijos šalių čempionatų finalinės varžybos. Į šias varžybas susirinko stipriausi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Lenkijos sportininkai. Čempionato varžybos sulaukė daugiau kaip 60 dalyvių.

Skaityti daugiau...

Finalinės Lietuvos ir Baltijos šalių čempionatų varžybos

2015 metų „Lietuvos vandens motociklų čempionato“ sezonas artėja prie pabaigos – Rugpjūčio paskutinį  savaitgalį Kaune, Kauno mariose, bus surengtos paskutinės sezono lenktynės.

Šių metų sezonas susidėjo tarsi iš dvejų dalių: čempionatas prasidėjo neprognozuojamai, o per pirmuosius tris etapus pergales šventė skirtingi lenktyninkai, atstovaujantys skirtingas komandas.

Skaityti daugiau...

Elektrėnuose varžėsi Lietuvos vandens motociklų čempionato dalyviai!

Rugpjūčio 1-2 dienomis Elektrėnuose vandenyje buvo karšta, čia įvyko Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos organizuotos „Rytų Europos taurės“ bei Lietuvos vandens motociklų čempionato III etapo varžybos.

Į šias varžybas susirinko stipriausieji sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Ukrainos. Sportininkai rungėsi vienuolikoje skirtingų klasių, suskirstytų pagal sportininko patirtį, vandens motociklo galingumą ir modelį.

Skaityti daugiau...

Nemunas ties Birštonu kunkuliavo nuo vandens motociklų

Birželio 13-14 dienomis Nemunas ties Birštonu kunkuliavo nuo vandens motociklų keliamų purslų. Čia vyko pirmasis Lietuvos vandens motociklų čempionato bei antrasis Lenkijos čempionato etapai.
Nuo pat ankstaus šeštadienio ryto susirinkę varžybų dalyviai buvo nusiteikę ryžtingai. Visa tai puikiai galėjo matyti didelis būrys žmonių susirinkusių Nemuno pakrantėje kurorto šventės metu. Kovos vandenyje užvirė nuo pat pirmojo starto signalo šeštadienį ir tęsėsi iki paskutiniojo finišo vėliavos mosto sekmadienį. Varžybų lyderiai keitėsi kiekvieno plaukimo metu ir iki pat paskutiniojo plaukimo dar nebuvo aiškūs varžybų nugalėtojai.

Skaityti daugiau...

Kas naujo 2014 Sea-Doo produktų linijoje

BRP išleido naujausią Sea-Doo kūrinį, sukurtą transformuoti vandens motociklų rinką.

BRP pristatė Sea-Doo „Spark“ vandens motociklą, kuris sukūrė visiškai naują kategoriją, skirtą rinkos įžiebimui („Spark“ angl. kibirkštis). 2014 Sea-Doo „Spark“ modelis yra labai smagus, vikrus, lengvas, lengvai valdomas ir svarbiausia įperkamas. Sea-Doo „Spark“ vandens motociklas gali tapti svajonės įgyvendinimas jaunoms, vidutines pajamas turinčioms šeimoms. Jis įstojo į rinką siūlydamas įvairiaspalvius korpusus ir žaismingumą.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2014“

 

 

 

2014 m. balandžio 3–5 d. UAB "Moto Marine" dalyvavo Aleksandro Stulginskio universitete vyksiančioje Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2014“.

Tai – devynioliktoji pavasarinė ir iš viso – trisdešimt aštuntoji paroda rengiama Universitete. Dienraščio „Verslo žinios“ apklausų duomenimis jau daug metų žemės ūkio paroda „Ką pasėsi....“ yra didžiausia iš visų parodų, rengiamų Lietuvoje.

Skaityti daugiau...