Technikai, kurią parduoda UAB "Moto Marine" suteikiama dviejų metų garantija, jei produktas buvo naudojamas pagal paskirtį ir pagal gamintojų nustatytas taisykles.

Garantinio remonto nustatymui, produktai turi būti betarpiškai pristatyti į UAB "Moto Marine" servisą, pateikiant pirkimo dokumentą ir užpildytą garantinį taloną.

Pirmiausia, prekei bus atlikta diagnostika ir esant garantiniam atvejui, nemokamai bus pakeistos pažeistos detalės.

Jei diagnozuojant bus nustatyta, kad produktas neremontuotinas, jis bus pakeistas į naują arba analogišką (esant situacijai, kai produkto pristatymas neįmanomas).

Garantija suteikiama tik produktams, pirktiems iš UAB "Moto Marine".

Produktai, pirkti kitose šalyse, esant garantiniams atvejams, turi būti pristatyti pardavėjui.

Už aptarnavimo darbus, profilaktinius darbus ar pakeistas detales, kurios nepriklauso garantiniam remontui, apmoka, pirkėjas.

Į garantiją neįeina produkto transportavimas iki UAB "Moto Marine" serviso ir transportavimas klientui po remonto.

Garantinis remontas atliekamas tik UAB "Moto Marine" servise.

GARANTIJA NEGALIOJA:

Jei pažeidimas padarytas dėl netinkamos ekploatacijos, pakeitimo, modifikacijų, grubaus naudojimo, nesant kasmetinio aptarnavimo ar einamųjų aptarnavimų, pažymėtų garantiniame pase.

Jei pažeidimas padarytas nesilaikant naudojimosi sąlygų, esančių instrukcijoje.

Jei produkto remontas buvo daromas ne UAB "Moto Marine" servise.

Jei produktai buvo naudojami sportui.

Jei klientas negali įrodyti, kad produktas buvo pirktas UAB "Moto Marine" (neturi pirkimo dokumentų ar garantinio talono).

Jei produktas buvo naudojamas komerciniams tikslams (pvz. buvo nuomojamas). Tokiems produktams taikoma ribota garantija.

Garantija negaliojanormaliam detalių nusidėvėjimui, įbrėžimams, mechaniniams pažeidimams, kurie neturi įtakos galingumui ar vairavimo/valdymo kokybei.

Atsarginėms detalėms, kurios buvo pirktos UAB "Moto Marine" suteikiama trijų mėnesių garantija, jei detalės buvo pakeistos UAB "Moto Marine" servise.

Iškilus papildomiems klausimams, susisiektie su mūsų vadybininkais telefonais. (+370) 603 44577 (+370) 610 16614 arba el. paštu info@motomarine.lt

Produktas pridėtas į palyginimą